Gdańsk  58 785 12 12

Gdynia   58 785 11 11
Formularz kontaktowy
Zaznacz z jakiej inwestycji interesują Cię oferty *
Gdańsk
Gdynia
Zadaj pytanie *
Wybierz biuro sprzedaży, z którym chcesz się skontaktować *
Biuro sprzedaży
Dane biura
wybierz biuro
GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE
GH Madison (parter)
80-850, ul. Rajska 10
Tel. 58 766 75 00
e-mail: cn.madison@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-sob 9-21,nd 10-20
GDAŃSK WRZESZCZ
80-266, Al.Grunwaldzka 190
tel. 58 782 68 01
fax 58 782 68 03
e-mail: cn.gdansk@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
GDAŃSK MORENA
Centralpark, ul. Rakoczego
tel. 58 736 59 60
fax 58 736 59 61
e-mail: cn.centralpark@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
GDYNIA CENTRUM
81-395, ul. Władysława IV 43
tel. 58 620 92 33
fax 58 785 10 99
e-mail: cn.gdynia@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 9-18
GDYNIA CHYLONIA
81-225, ul. Morska 174/1L
tel. 58 622 25 33
fax 58 622 25 33
e-mail: cn.morska@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
Prosimy o podanie danych kontaktowych *
Imie i nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu *
Pytanie kontrolne - zabezpieczenie przed robotami internetowymi *:
Jaki jaki jest adres strony na której aktualnie się znajdujesz?
Jeśli zgadza się otrzymywać w postaci newslettera najnowsze informacje o nowych ofertach i promocjach, zaznacz poniżej
Tak, zgadzam się
Blog

Nowe inwestycje Gdynia - wybierz najlepszą lokalizację - Hossa

 

Gdynianie to jedni z najbardziej zadowolonych mieszkańców polskich miast. Nic dziwnego. Żyje się tutaj spokojnie, łatwiej zdobyć dobrą pracę, miasto jest dobrze skomunikowane i przyjazne czworonożnym pupilom. W Gdyni warto osiedlić się na stałe. W jakich dzielnicach Gdyni można kupić mieszkanie z rynku pierwotnego?

Gdynia to miasto, w którym idzie się z duchem nowoczesności szanując przy tym tradycję. Przechadzając się jej ulicami, można natknąć się na architektoniczne perełki sięgające początków miejscowości. To miasto tworzące i szanujące własną historię. Nowe inwestycje w Gdyni powstają nie tylko na obrzeżach, ale także w centrum miasta, zawsze jednak w zgodzie z jego niepowtarzalnym nadmorskim charakterem.

Nowe inwestycje w Gdyni – bądź w centrum wydarzeń


Nieruchomości deweloperskie dość rzadko pojawiają się w centrum miast, ze względu na istniejącą zabudowę architektoniczną. W Gdyni jednak można znaleźć mieszkania z rynku pierwotnego także w sercu miasta. To idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących żyć miejskim życiem i w pełni korzystać z atrakcji, które oferuje. Mieszkańcy gdyńskiego Śródmieścia cenią swoją okolicę szczególnie za mnogość możliwości spędzania wolnego czasu oraz wygodę robienia zakupów. Nowe inwestycje w Gdyni - Apartamenty Plac Unii, to zlokalizowana w ścisłym centrum miasta – zaledwie kilkaset metrów od plaży – nieruchomość oferująca mieszkania z najwyższym standardem wykończenia. Tu możesz żyć komfortowo i nowocześnie.

Nowe inwestycje w Gdyni to także miejska oaza spokoju


Na obrzeżach Gdyni, z dala od gwaru centrum miasta, odnajdą swoje miejsce poszukujący spokoju i prywatności. Nowe inwestycje w Gdyni powstają m.in. w jednej z najlepiej ocenianych dzielnic przez jej mieszkańców – Chwarzno-Wiczlino. Ta część miasta jest wychwalana za czystość i zadbanie, jest to też jeden z najbardziej zalesionych obszarów Gdyni. Bogactwo terenów zielonych to idealna okolica dla rodzin z dziećmi – skłania do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, pozwala zredukować stres i odzyskać siły. Zdaniem mieszkańców, Chwarzno-Wiczlino to także dzielnica z przyjaznym i miłym sąsiedztwem.

Inwestycje w Gdyni powstają w wielu atrakcyjnych dzielnicach


Nowe inwestycje w Gdyni powstające w takich dzielnicach jak: Chwarzno i Gdynia Zachód dostosowane są do szczególnych potrzeb kupujących. Poszukujesz dobrze strzeżonego osiedla mieszkaniowego, w którym ty i twoja rodzina będziecie mogli poczuć się naprawdę bezpiecznie? Fort Forest przoduje pod kątem rozwiązań w kwestii ochrony swoich przyszłych mieszkańców. Potrzebujesz miejsca specjalnie przystosowanego dla rodzin z dziećmi? Sokółka Zielenisz to mieszkania w otoczeniu parkowej zieleni z placami zabaw dla dzieci. Godną uwagi opcją jest także nowa gdyńska inwestycja Wiczlino-Ogród, łącząca w sobie zarówno bliskość przyrody, miejskich atrakcji i udogodnień (jak np. klubokawiarnia i pobliskie sklepy), placówek opiekuńczo-wychowawczych czy terenu rekreacyjnego z placem zabaw. A może zależy ci na mieszkaniu w otoczeniu zieleni, ale i z dogodnym dostępem do centrum miasta? Chwarzno Polanki to osiedle mieszkaniowe powstające w otoczeniu stuletniego lasu bukowego, ale i dobrze skomunikowane z resztą miasta (zaledwie 10 minut od Śródmieścia).

Gdynia jest niezwykłym miastem dostosowującym się do potrzeb swoich obecnych i przyszłych mieszkańców. Nowe inwestycje w Gdyni powstają z myślą o wymaganiach współczesnego społeczeństwa – chcemy żyć komfortowo, w czystym, przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Dokonując właściwego, odpowiadającego naszym potrzebom wyboru, znajdziemy swoje miejsce na ziemi, w którym będziemy żyć spokojnie i szczęśliwie.


Źródła:
http://www.diagnoza.com/pliki/raporty/Diagnoza_raport_2015.pdf
https://www.newsweek.pl/polska/diagnoza-spoleczna-2016-badania-szczesliwosci-polakow/ysb69sv
https://www.otodom.pl/wiadomosci/ranking-dzielnic/redlowo-najchetniej-polecane-w-gdyni-id6784.html