Gdańsk  58 785 12 12

Gdynia   58 785 11 11
Formularz kontaktowy
Zaznacz z jakiej inwestycji interesują Cię oferty *
Gdańsk
Gdynia
Zadaj pytanie *
Wybierz biuro sprzedaży, z którym chcesz się skontaktować *
Biuro sprzedaży
Dane biura
wybierz biuro
GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE
GH Madison (parter)
80-850, ul. Rajska 10
Tel. 58 766 75 00
e-mail: cn.madison@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-sob 9-21,nd 10-20
GDAŃSK WRZESZCZ
80-266, Al.Grunwaldzka 190
tel. 58 782 68 01
fax 58 782 68 03
e-mail: cn.gdansk@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
GDAŃSK MORENA
Centralpark, ul. Rakoczego
tel. 58 736 59 60
fax 58 736 59 61
e-mail: cn.centralpark@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
GDYNIA CENTRUM
81-395, ul. Władysława IV 43
tel. 58 620 92 33
fax 58 785 10 99
e-mail: cn.gdynia@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 9-18
GDYNIA CHYLONIA
81-225, ul. Morska 174/1L
tel. 58 622 25 33
fax 58 622 25 33
e-mail: cn.morska@hossa.gda.pl
godz. otwarcia: pn-pt 10.30-18.30
Prosimy o podanie danych kontaktowych *
Imie i nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu *
Pytanie kontrolne - zabezpieczenie przed robotami internetowymi *:
2+5-1=
Jeśli zgadza się otrzymywać w postaci newslettera najnowsze informacje o nowych ofertach i promocjach, zaznacz poniżej
Tak, zgadzam się
Blog

Nowe osiedla Gdańsk - dlaczego warto na nich zamieszkać - Hossa

 

Gdańsk przyciąga nie tylko turystów, ale również osoby chcące zamieszkać w tym pięknym mieście. Ci ostatni mogą wybierać wśród nieruchomości nie tylko z rynku wtórnego, ale również pierwotnego. Dlaczego nowe osiedla w Gdańsku warto wziąć pod uwagę poszukując mieszkania w Trójmieście?

Jaką lokalizacje wybrać kupując mieszkanie na nowym osiedlu w Gdańsku? 


Gdańsk nie bez powodu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów odwiedzających to miasto. Oprócz lokalizacji nad morzem ma do zaoferowania również wiele innych ciekawych atrakcji, zabytków oraz wydarzeń kulturalnych dzięki czemu to idealne miejsce do zamieszkania. Nowe osiedla w Gdańsku położone nad Bałtykiem mogą kusić, jednak mieszkania zlokalizowane nad morzem nie należą do najtańszych. Warto jednak wiedzieć, że nie mniej ciekawe inwestycje powstają również w dzielnicach dobrze skomunikowanych z całym miastem. Pozwala to łatwo dotrzeć zarówno do centrum, jak i nad morze. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych oczekiwań nabywcy – jedni będą szukać nieruchomości w okolicy otoczonej zielenią i terenami rekreacyjnymi, innym zaś zależeć będzie przede wszystkim na szybkim dotarciu do pracy lub na uczelnię. Nowe osiedla w Gdańsku powstają zarówno w położonym niedaleko centrum Wrzeszczu, jak i w oddalonej od niego dzielnicy Kiełpinek. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Na jaki standard możemy liczyć stawiając na nowe osiedla w Gdańsku 


Bloki z wielkiej płyty to już odległa przeszłość. Obecnie nowe inwestycje powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii, dzięki czemu nowe osiedla w Gdańsku mogą zapewnić przyszłym mieszkańcom pełen komfort. To z pewnością jedna z największych zalet kupna nieruchomości z rynku pierwotnego – mamy pewność co do tego, że nowe mieszkania nie będą potrzebować remontu jeszcze przez długi czas. Warto przy tym wspomnieć, że osoby planujące nabycie takiego lokalu mogą zdecydować się na usługę wykończenia pod klucz w Gdańsku, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i umożliwia wprowadzenie się do mieszkania, które wystarczy tylko umeblować. Nabywcy mogą liczyć na pomoc profesjonalnego architekta wnętrz i oczywiście decydować o tym, jak będą wyglądać łazienki czy wybrać kolory ścian poszczególnych pomieszczeń oraz wykończenie podłogi.

Nowe osiedla to przede wszystkim dbałość o każdy szczegół   


Nowe osiedla w Gdańsku to nie tylko estetyczne budynki powstające z wysokiej jakości materiałów, ale również przestrzeń zaprojektowana z myślą o mieszkańcach. Tego typu obiekty otacza zieleń, a w planach osiedli przewidziano również tereny rekreacyjne, gdzie cała rodzina może spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu. Warto przy tym zaznaczyć, że powstające nowe mieszkania w Gdańsku dostosowywane są do zmieniających się potrzeb mieszkańców – na osiedlach nie brakuje więc miejsc parkingowych, których mała ilość jest poważnym problemem większości dużych polskich miast. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, sklepy i lokale usługowe w pobliżu, dbałość o estetykę i wygodę mieszkańców – wszystko to sprawia, że nowe osiedla w Gdańsku z całą pewnością zainteresują osoby poszukujące atrakcyjnych mieszkań w Trójmieście.