Proszę obrócić urządzenie
:

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

tel.  58 785 11 11

e-mail: cn.gdynia@hossa.gda.pl

O INWESTYCJI

Lokale usługowe na sprzedaż znajdują się na wjeździe na osiedle Chwarzno Polanki, w szybko rozwijającej się dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni.

W skład kompleksu mieszkalnego wchodzi 21 budynków z łączną liczbą ponad 600 mieszkań. Osiedle znajduje się przy uczęszczanej przez wielu kierowców ulicy Chwarznieńskiej, w sąsiedztwie popularnego w dzielnicy dyskontu spożywczego. Oferowane lokale użytkowe skupione są w pierzei handlowo-usługowej, której początek stanowi miejski plac z oryginalnie zaprojektowanym pawilonem usługowym.

3890
łącznej powierzchni usługowej na osiedlu
9
lokali usługowych
57 - 88
dostępne powierzchnie

LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się na terenie Chwarzna-Wiczlina, dzielnicy zlokalizowanej w zachodniej części Gdyni. Jej dogodne położenie względem całego Trójmiasta, wraz z rozbudowywaną siecią połączeń drogowych sprawia, iż mieszkańcy dzielnicy dysponują dobrym dostępem zarówno do śródmieścia Gdyni, jak również do Sopotu i Gdańska.

Chwarzno-Wiczlino ma wygodne połączenie drogowe z Kaszubami, Półwyspem Helskim, a dzięki łatwemu dojazdowi do autostrady A1 - również z całym regionem.

 

25 km2
powierzchni dzielnicy
500 mieszkańców
co roku przybywa w Chwarznie-Wiczlinie
ok. 50 tys.
prognozowana liczba mieszkańców dzielnicy w 2030 roku

PLAN SYTUACYJNY

Lokale usługowe na sprzedaż znajdują się przy ulicy Wagnera, w budynkach widocznych z ul. Chwarznieńskiej. Wszystkie lokale znajdują się pośród atrakcyjnie zaaranżowanej przestrzeni publicznej. Dodatkowym atutem jest obecność usytuowanego w sąsiedztwie osiedla Fort Forest, do którego prowadzi szlak pieszo-rowerowy.

LOKALE USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ

Położenie na wjeździe do osiedla Chwarzno Polanki oraz duże witryny zapewniają lokalom użytkowym doskonałą ekspozycję od ulicy Wagnera. Dostępne w ofercie lokale mają zróżnicowane metraże, dysponują miejscem na duży szyld, a ich wnętrza można zaadaptować do różnych funkcji. Bezpośrednio przed lokalami znajduje się ogólnodostępny, bezpłatny parking naziemny.

:

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

DOBRA EKSPOZYCJA
OD ULICY

RÓŻNORODNE
PRZEZNACZENIE LOKALI

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

tel.  58 785 11 11

e-mail: cn.gdynia@hossa.gda.pl