Proszę obrócić urządzenie

Kredyty

Polecamy korzystanie z usług specjalistów Grupy Inwestycyjnej Hossa, którzy bezpłatnie pomogą Państwu w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości. Jeśli potrzebny jest kredyt na lokal użytkowy, chętnie pomożemy. Oto, jakie usługi świadczymy.

Kredyt na lokal użytkowy – jak pomagamy uzyskać finansowanie nieruchomości?

Nie zawsze możliwy jest zakup nieruchomości za gotówkę. W takiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia finansowego, jakim może być kredyt na lokal użytkowy.

Specjalnie dla Państwa:

  • zweryfikujemy zdolność kredytową

  • zaprezentujemy symulację ofert kredytowych banku

  • pomożemy skompletować potrzebną dokumentację i wypełnić wniosek kredytowy.

Z naszą pomocą otrzymanie finansowania odbędzie się bez zbędnych komplikacji i z Państwa minimalnym zaangażowaniem. Przedstawimy najkorzystniejsze propozycje i pomożemy dokonać trafnego wyboru. Korzystając z naszej pomocy oszczędzą Państwo czas i unikną niepotrzebnego stresu. Dzięki temu uzyskanie kredytu wymagać będzie od Państwa tylko wizyty w banku – w celu podpisania umowy kredytowej.

Zachęcamy do kontaktu – wymarzony lokal użytkowy może należeć do Państwa!

Doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości pozwalają nam otoczyć Państwa kompleksową, profesjonalną opieką i doradzić najlepsze dostępne opcje finansowania zakupu lokalu użytkowego. Służymy wsparciem merytorycznym i pomagamy dopełnić niezbędnych formalności – zapraszamy do kontaktu! To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów poszukujących łatwych rozwiązań i chcących zminimalizować swoje zaangażowanie w czynności związane z nabyciem domu lub mieszkania.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:

Marzena Jarlińska tel. 509 81 83 24, e-mail: kredyty@hossa.gda.pl

POMOŻEMY SKOMPLETOWAĆ DOKUMENTY I WYBRAĆ NAJLEPSZĄ DLA CIEBIE OFERTĘ

WYSTARCZY JEDNA
WIZYTA
W BANKU

GOTOWE! POZOSTAŁO
TYLKO ODEBRAĆ KLUCZE!