Proszę obrócić urządzenie

Nowe mieszkania w Gdańsku

Nowe mieszkania – nieruchomości Gdańsk – znajdź idealne miejsce dla siebie!

To nadmorskie miasto jest z pewnością jedną z najmodniejszych i najpiękniejszych miejscowości w Polsce, nic więc dziwnego, że przyciąga zarówno turystów, jak i osoby poszukujące atrakcyjnego miejsca do zamieszkania. Deweloperzy oferują nowoczesne apartamentowce w wysokim standardzie gotowe do odbioru i dostępne przy tym w atrakcyjnych cenach, warto więc szczegółowo przyjrzeć się ich propozycjom. Szukasz nowego mieszkania z rynku pierwotnego w Gdańsku? Koniecznie poznaj polecane inwestycje i wybierz spośród nich coś dla siebie!

Gdzie warto zamieszkać w Gdańsku?

Jeśli już podjąłeś decyzję o zamieszkaniu w tym mieście, poznaj rynek pierwotny nieruchomości i dowiedz się, jakie apartamentowce masz do wyboru. Nowe inwestycje w Gdańsku powstają nie tylko na obrzeżach miasta, ale również w dzielnicach położonych niedaleko centrum. Jednoznaczne stwierdzenie, która z nich będzie dobrym wyborem, jest niemożliwe, bo wiele zależy od oczekiwań nabywców oraz ich potrzeb. Dla jednych najważniejszym kryterium będzie wielkość nowoczesnego mieszkania do odbioru bądź wysoki standard wykończenia, a dla innych – atrakcyjna okolica. Eksperci od pierwotnego rynku nieruchomości są jednak zdania, że zaraz po cenie najbardziej istotnym czynnikiem mającym wpływ na wybór inwestycji, nie tylko w Gdańsku, ale w całej Polsce, jest lokalizacja. Nowe apartamentowce od dewelopera powstają w różnych dzielnicach tego miasta, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nowe mieszkania w Gdańsku – coś dla aktywnych i dla miłośników miejskiego życia

To nieruchomości zaprojektowane z myślą o wszystkich potrzebach nabywców. Nowe mieszkania do odbioru od dewelopera tworzą osiedla apartamentowców i bardzo często są otaczane terenami rekreacyjnymi, a dbałość o atrakcyjny wygląd zarówno samych budynków, jak i najbliższej okolicy sprawia, że nowoczesne mieszkania w Gdańsku z rynku pierwotnego cieszą się niemałym zainteresowaniem potencjalnych kupców.

Zarówno rodziny z dziećmi, jak i seniorzy czy osoby chętnie spędzające wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu z pewnością docenią inwestycję dającą możliwość skorzystania z terenów rekreacyjnych, których nie brakuje w takich dzielnicach jak Kiełpinek czy Jasień. Z kolei miłośnicy miejskiego stylu życia, którzy chcą szybko dotrzeć do centrum, powinni zdecydować się na nowe mieszkanie do odbioru od dewelopera w nowoczesnym apartamentowcu zlokalizowanym w takich dzielnicach jak Wrzeszcz lub Piecki-Migowo. Pamiętajmy, że dobry wybór lokalizacji będzie miał kluczowe znaczenie dla komfortu życia wszystkich domowników, warto więc wziąć pod uwagę różne możliwości i wybrać najlepszą spośród nich.

Rynek pierwotny – Nowoczesne mieszkania od dewelopera gotowe do zamieszkania

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty każdego, kogo interesują najwyższej jakości, nowoczesne i gotowe do przeprowadzki mieszkania w Gdańsku z rynku pierwotnego. W naszym portfolio znajdują się – spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania – nowe inwestycje gotowe do odbioru, które są wykonane zgodnie ze współczesnymi standardami budowlanymi. Bardzo dobra termoizolacja gwarantuje niskie koszty ogrzewania apartamentowca, a przyjaźnie zorganizowana przestrzeń wokół osiedla daje możliwość przyjemnego spędzania czasu na spacerach czy placach zabaw z dziećmi. Nowoczesne mieszkania oferowane przez rynek pierwotny zapewniają także szeroki dostęp do miejsc parkingowych.

Najwyższa jakość wykończenia i zastosowanych technologii oraz materiałów sprawiają, że proponowane przez nas nowe lokale do odbioru są inwestycją na pokolenia. Trwałość idzie w parze z atrakcyjnością wizualną – wszystkie apartamentowce są zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb estetycznych użytkowników. Równie ważna jest wysoka funkcjonalność, którą zapewnia praktyczny rozkład pomieszczeń. Zachęcamy do przejrzenia inwestycji w naszym portfolio w celu znalezienia dla siebie nowego, gotowego do odbioru mieszkania w Gdańsku z rynku pierwotnego.

Gotowe i nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Gdańsku

Szukasz inwestycji w idealnej lokalizacji? Gotowe do odbioru i nowoczesne mieszkania i apartamentowce od dewelopera są dostępne w Gdańsku zarówno nad samym morzem, jak i bliżej centrum oraz w modnych dzielnicach miasta. Dzięki temu możesz cieszyć się nowym miejscem zamieszkania w ekskluzywnej i dobrze skomunikowanej okolicy lub wynająć gotową już nieruchomość i czerpać z niej zyski.

Wszystkie apartamentowce z rynku pierwotnego są nowoczesne i spełniają standardy jakości, a przy tym prezentują się atrakcyjnie wizualnie. Jako deweloperzy na wszystkie inwestycje wybieramy tylko najlepsze lokalizacje – bezpieczne, atrakcyjne i skomunikowane z innymi częściami miasta. Dbamy ponadto o zapewnienie ładnego i funkcjonalnego otoczenia samych budynków, które ma m.in. miejsca parkingowe. Oferujemy możliwość wykończenia pod klucz, aby lokal był gotowy do odbioru i zamieszkania.

A może mieszkanie od dewelopera pod klucz?

Chcesz już niedługo cieszyć się swoim mieszkaniem, ale nie masz czasu na wykańczanie i planowanie przestrzeni? Developer Hossa działający na terenie Gdańska i okolic ma rozwiązanie dla Ciebie. Możesz zdecydować się na nowe mieszkanie z rynku pierwotnego do odbioru, czyli gotowe do zamieszkania. Taka oferta obejmuje przede wszystkim:

  • malowanie i wykończenie sufitów i ścian we wszystkich pomieszczeniach,

  • montaż armatury łazienkowej oraz toalety, umywalki, wanny/prysznica,

  • nowoczesne panele podłogowe,

  • okładziny ceramiczne na podłogach w łazience i kuchni,

  • drzwi wewnętrzne razem z klamkami,

  • płytki ceramiczne na ścianach w kuchni.

Dzięki temu otrzymujesz w pełni gotowe do odbioru mieszkanie z rynku pierwotnego, do którego od razu można się wprowadzić. Oszczędność czasu i nerwów jest nieoceniona – to opłacalna inwestycja! Współpracujemy ponadto z najlepszymi specjalistami i ekipami, którzy dbają o każdy szczegół i znają nowoczesne techniki remontowe.

Co ważne – projekt jest za każdym razem wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Dbamy więc o to, by inwestycja była dobrze dopasowana do Twoich potrzeb i spełniała wszystkie Twoje wymagania.

Nieruchomości wprost od dewelopera

Decyzja o zakupie nieruchomości nie jest łatwa, jednak wybierając ofertę apartamentowców z rynku pierwotnego od dewelopera, masz nie tylko gwarancję najwyższej jakości. Pomagamy dodatkowo w załatwieniu formalności związanych z inwestycją, dokumentów oraz kredytu. Takie wsparcie pozwoli Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne. Profesjonaliści zajmą się resztą. Mieszkanie z rynku pierwotnego do odbioru to okazja do zakupu całkiem nowej nieruchomości, która budowana jest zgodnie z najnowszymi standardami i zasadami. Dzięki temu można na przykład zastosować nowoczesne materiały do ocieplenia budynku czy wysokiej klasy okablowanie.

Developer Hossa ma w swojej ofercie wiele atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku i Trójmieście. Jeśli szukasz więc apartamentowca w tej okolicy – sprawdź nasze nowoczesne propozycje, w tym lokale gotowe  do odbioru i  zamieszkania (pod klucz).

Nieruchomości wprost od dewelopera

Zakup lokalu z naszej oferty to również doskonała inwestycja dla osób chcących nabyć nowe mieszkania w Gdańsku w celu bezpiecznego ulokowania kapitału. Nieruchomości do odbioru to jedno z najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Można je z powodzeniem wynajmować – te, które pochodzą z rynku pierwotnego, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jako deweloper tworzymy apartamentowce nowoczesne i energooszczędne, co także przekłada się na ich atrakcyjność w kontekście ewentualnego odpłatnego udostępniania. W sezonie grzewczym rachunki są niższe niż w przypadku np. starszych lokali w nieodrestaurowanych kamienicach.

Dbamy ponadto o to, by każde stworzone przez nas osiedle apartamentowców było nowoczesne, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu – zarówno przez singli, jak i pary czy rodziny z dziećmi. Nowe mieszkania do odbioru dostępne w naszej ofercie to nieruchomości znajdujące się w dobrze skomunikowanych lokalizacjach. To także istotna kwestia przy planowaniu ich wynajęcia. Rynek pierwotny w Gdańsku składa się w większości przypadków z nowych lokali doprowadzanych jedynie do tzw. stanu deweloperskiego. My możemy je wykończyć – również według autorskiego projektu inwestora, tworząc tym samym atrakcyjne, praktyczne i nowoczesne wnętrza przystosowane do użytku w ramach wspomnianego odpłatnego udostępniania.

Czemu mieszkania z rynku pierwotnego to lepszy wybór niż używany lokal?

Obecnie na sprzedaż dostępnych jest wiele nieruchomości, spośród których sporą część stanowią wykorzystywane wcześniej obiekty. Nierzadko ich cena jest bardzo zbliżona do tych oferowanych na rynku pierwotnym. Nowe mieszkania do odbioru w Gdańsku zdecydowanie warto nabyć bezpośrednio od dewelopera – takie rozwiązanie ma szereg zalet. Przede wszystkim inwestor ma pewność, że cały apartamentowiec jest nowy, a elementy konstrukcyjne solidne. Wysokiej jakości stolarka w połączeniu z bardzo dobrym dociepleniem ścian rzutuje na przystępne koszty eksploatacji w przypadku opisywanych nieruchomości. Jako dodatkowe atuty wskazać można ponadto gwarantowane miejsce parkingowe, a przy wielu apartamentowcach i mieszkaniach z rynku pierwotnego – także podziemne garaże. Po więcej informacji na temat inwestycji i udogodnień w nowoczesnych lokalach z naszej oferty zapraszamy do kontaktu!