Proszę obrócić urządzenie

Oferty Specjalne

test

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalnie wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż w Gdyni i Gdańsku. Dostępnych jest wiele atrakcyjnych nieruchomości o zróżnicowanych walorach. Szeroki wybór umożliwia Państwu dokonanie zakupu lokum spełniającego wszelkie oczekiwania. Mamy mieszkania będące częścią inwestycji, których realizacja nadal jest w toku, oraz lokale z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. W kategorii „oferty specjalne” proponujemy nieruchomości w niezwykle przystępnych cenach. W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą w wyborze i uzyskaniu kredytu potrzebnego na sfinansowanie zakupu. Zweryfikujemy zdolność kredytową i wesprzemy w kompletacji wszelkiej niezbędnej dokumentacji.

Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu lokalu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie internetowej okazjami!

Oferty specjalnie – mieszkania na sprzedaż w Gdańsku i Gdyni

Firma Hossa od wielu lat realizuje kompleksowe inwestycje mieszkaniowe. Z naszym udziałem powstało już wiele udanych osiedli. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć mieszkanie na sprzedaż w Trójmieście. Oferta specjalna zawiera nieruchomości z rynku pierwotnego będące prawdziwymi okazjami cenowymi. Proponujemy rozmaite metraże przystosowane zarówno dla singli, jak i par i większych rodzin. Chcemy dostarczać rozwiązania wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz katalog mieszkań na sprzedaż w Gdańsku i Gdyni spełniał wymagania każdego klienta.

Serdecznie zachęcamy Państwa do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Nasi pracownicy odezwą się najszybciej, jak to możliwe, by móc przedstawić szczegóły dotyczące danej nieruchomości z rynku pierwotnego na sprzedaż i umówić ewentualne spotkanie, w którego trakcie będzie możliwość obejrzenia lokalu. Gwarantujemy jasne warunki umowy i pomoc na każdym etapie procesu zakupu wybranego lokalu. Zapraszamy do kontaktu z firmą Hossa!