Proszę obrócić urządzenie

Lokalizacja

W OTOCZENIU NATURY

Fort Forest położony jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na terenie cenionej przez mieszkańców, willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno. Architektura apartamentów harmonijnie współgra z zielonym otoczeniem tworząc na granicy lasu zaciszną enklawę dla swoich mieszkańców. Bliskość natury to nie tylko gwarancja ciszy i spokoju, ale także możliwość relaksu i odpoczynku. W Fort Forest każdego dnia można cieszyć się malowniczym widokiem z okien i tarasów. Wystarczy wyjść z domu, by znaleźć się wśród kojącego szumu drzew.

W OTOCZENIU NATURY

SPRAWNA KOMUNIKACJA

Położenie Fort Forest zapewnia także szybkie i wygodne połączenie z centrum miasta. W zaledwie 10 min można dojechać autem do śródmieścia Gdyni. Sprawną komunikację umożliwia także rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która zapewnia częste połączenia z przystanków zlokalizowanych w pobliżu kompleksu.

SPRAWNA KOMUNIKACJA

ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA

Istniejąca i sukcesywnie rozbudowywana infrastruktura drogowa i społeczna zapewnia mieszkańcom Fort Forest standardy stawiane centrom miast. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, nowoczesne placówki służby zdrowia, oraz liczne punkty handlowe i usługowe. Dzielnica obfituje w zagospodarowane tereny rekreacyjne z placami zabaw oraz wytyczone trasy pieszo-rowerowe sprzyjające aktywności fizycznej.

ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA