Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

07.10.2022

Mieszkania z bliskim terminem odbioru!

Zależy Wam na szybkiej przeprowadzce do nowego mieszkania? A może chcecie zainwestować swoje oszczędności w nieruchomościach by uchronić je przed inflacją?

Miło nam poinformować, że posiadamy bogatą ofertę mieszkań z terminem odbioru w I połowie przyszłego roku.
Mieszkania takie dostępne są zarówno na naszych osiedlach w Gdyni, jak i w Gdańsku. 

Do finału zbliża się realizacja kolejnego etapu  Wiszących Ogrodów. Przy ulicach Przytulnej i Szczęśliwej w Gdańsku dostępne są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Ich zróżnicowane metraże zaczynają się od 40 m2, a największe mieszkania mają powierzchnię 87 m2.
Lokale powstają w kameralnej zabudowie o nowoczesnej architekturze i wyróżniają się bardzo funkcjonalnymi rozkładami. Lokalizacja osiedla Wiszące Ogrody zapewnia wygodny dostęp do oferty handlowo-usługowej, komunikacji miejskiej, przystanku PKM i terenów rekreacyjnych TPK!

W Gdyni w pierwszej połowie 2023 roku gotowe do odbioru będą mieszkania na osiedlu Chwarzno Polanki. W budynkach przy ulicy Wagnera dostępne są rodzinne 3- i 4- pokojowe mieszkania, a ich metraże zaczynają się od 69 m2, największe mieszkanie ma 84 m2.
Osiedle położone jest w największej dzielnicy Gdyni Chwarznie-Wiczlinie. Lokalizację osiedla wyróżnia bezpośrednie sąsiedztwo lasu i wygodny dostęp do oferty handlowo-usługowej. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z najważniejszymi punktami metropolii – 7 km dzieli ją od centrum Gdyni, a zaledwie 2 km od Obwodnicy Trójmiasta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie i do kontaktu z Biurem Sprzedaży!