Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

21.05.2024

Nowa oferta mieszkań na osiedlu CentralPark

Z dniem 21 maja 2024 roku do sprzedaży włączona została nowa oferta mieszkań na osiedlu Centralpark zlokalizowanym na gdańskiej Morenie (Piecki-Migowo) w budynku przy ul. Rakoczego 7. W nowej ofercie dostępne są lokale w ramach jednego z dwóch ostatnich budynków, które dopełnią osiedle.

Centralpark to nowoczesny kompleks apartamentowców zlokalizowany na Wyspie Piecewskiej, który oferuje komfortowy dostęp do wszystkiego, co niezbędne na co dzień. Doskonale zorganizowana w bezpośrednim otoczeniu osiedla komunikacja miejska, infrastruktura drogowa i pełna infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna i rekreacyjna stanowi kompletną propozycję – idealną do wygodnego życia.

Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania 1-, 2-,3- i 4-pokojowe o funkcjonalnych układach, które pozwolą na łatwą aranżację wnętrza. 18-kondygnacyjna zabudowa składać się będzie łącznie ze 153 mieszkań o metrażach od 28 m2 do 85 m2 oraz dostępnych w parterze 6 lokalach usługowych, które dopełnią obecną już w ramach osiedla infrastrukturę handlowo-usługową. W nowym budynku dostępna dla mieszkańców będzie również hala garażowa i windy.

Nowoczesne części wspólne zaprojektowane zostały w nawiązaniu do architektury oraz charakteru (kolejnego) miasta partnerskiego Gdańska – Barcelony. Indywidualny styl oraz elegancki, przeszklony hol w strefie wejścia do budynku stanowić będzie jednocześnie reprezentacyjną, jak i funkcjonalną wartość dającą poczucie wyjątkowości przestrzeni.

Planowany termin odbioru: IV kw. 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży.