Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

05.03.2024

Nowa oferta mieszkań na osiedlu Wiszące Ogrody

Z dniem 5 marca 2024 roku do sprzedaży włączona została nowa pula mieszkań na osiedlu Wiszące Ogrody PKM w Gdańsku przy ulicy Szczęśliwej 40B (B2). W ramach oferty dostępne są lokale w nowej, wyjątkowej części zlokalizowanej nieopodal przystanku PKM Kiełpinek.

To już drugi budynek mieszkalny powstający przy ulicy Szczęśliwej, w północnej części osiedla, który oferować będzie mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe o metrażach od 39 m2 do 87 m2. 5-piętrowa zabudowa składać się będzie z 69 mieszkań, z których każde posiadać będzie balkon, taras lub ogródek o powierzchni sięgającej nawet do 130 m2. W budynku dostępna dla mieszkańców będzie hala garażowa, rowerownia oraz winda. Nowoczesne części wspólne zaprojektowane zostały z dbałością o każdy detal tak, aby tworzyć przestrzeń, która jest jednocześnie elegancka i funkcjonalna.

Wiszące Ogrody to przyjazne osiedle, mające dużo do zaoferowania: świetna lokalizacja, dobry dojazd do różnych części trójmiejskiej aglomeracji, dzięki wygodnemu dostępowi do stacji PKM oraz Obwodnicy Trójmiasta. Osiedle oferuje łatwy dostęp do sklepów, usług, a także żłobków i przedszkoli. W pobliżu znajduje się również duże centrum handlowe oraz siłownia. Dla osób aktywnych istotną wartość odgrywać będzie sąsiedztwo lasów TPK z kilometrowymi trasami do spacerów, wędrówek i wycieczek rowerowych.

Planowany termin odbioru: I kw. 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży.