Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

01.06.2022

Nowość! Kameralna enklawa w gdyńskiej ofercie!

Do sprzedaży właśnie trafiła oferta Sokółki Kamrowskiego. Ten wyjątkowo kameralny kompleks mieszkaniowy powstanie przy ul. Kamrowskiego w Chwarznie-Wiczlinie.

Położona w sercu dzielnicy, Sokółka Kamrowskiego będzie prawdziwą enklawą spokoju i miejskiej wygody. Jej mieszkańcy zyskują doskonały dostęp do sklepów, usług czy komunikacji miejskiej. Tuż przy osiedlu znajduje się Przedszkole nr 58, a w bliskiej okolicy m.in. szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne i boiska.

Na Sokółkę Kamrowskiego składają się dwa budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi. Na terenie osiedla znajdą się również ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz kameralny plac zabaw dla najmłodszych, a uzupełnią je różnorodna zieleń i mała architektura.

Jako pierwsze w ofercie wprowadzone zostały 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania w o powierzchni od 41 do 90 mkw w budynku przy ul. Kamrowskiego 13. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza pomieszczeń będą dobrze doświetlone, a przestronne balkony, tarasy i ogródki mieszkań parterowych zapewnią dodatkową przestrzeń na rodzinny relaks. Planowany termin odbiorów to III kwartał 2024 r.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży w Gdyni i Gdańsku w celu poznania szczegółów nowej oferty >>.