Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

15.03.2024

Nowy etap młodego osiedla Welocity Wiczlino!

W dniu 15 marca 2024 roku do sprzedaży włączone zostały mieszkania w ramach kolejnych dwóch budynków nr 12 i 13 osiedla Welocity Wiczlino w Gdyni. W kameralnej, 3-piętrowej zabudowie obu budynków zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza dostępne będą łącznie 84 mieszkania.

W nowej ofercie znajdują się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 99 m2 z balkonami lub ogródkami, których powierzchnia sięgać będzie nawet 169 m2.

Welocity Wiczlino to przyjazne osiedle, które wyróżnia wyrazista, nowoczesna architektura i kameralne otoczenie. Starannie zaprojektowane wewnętrzne strefy zielone obejmują różnorodną roślinność, place zieleni, klimatyczne alejki rekreacyjne i place zabaw dla najmłodszych.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, restauracje, placówki medyczne oraz większe markety. W najbliższym otoczeniu – parterach pierwszych budynków osiedla od ul. Wiczlińskiej dostępne będą także lokale usługowe oferujące sklepy i usługi, które pozwolą mieszkańcom na realizację codziennych potrzeb.

Planowany termin odbioru: IV kw. 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży.