Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

01.02.2023

Ogrody, Polanki, Zielenisz.. Mieszkania z odbiorem w tym roku!

Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce do nowego mieszkania? A może myślisz o zainwestowaniu swoich oszczędności, tak by nie traciły na wartości? Mamy to czego szukasz! Szeroki wybór mieszkań w Gdańsku i Gdyni z odbiorem w tym roku. Znajdź idealną przestrzeń, w której z przyjemnością się zadomowisz.

Wiszące Ogrody – z pewnością już kiedyś o nich słyszałeś! To nasza wyjątkowa inwestycja w Gdańsku konsekwentnie realizowana od lat, która stale cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a to za sprawą swoistej multifunkcyjności jaką oferuje. Już sama okolica, liczne tereny spacerowe nad jeziorem Jasień i zbiornikiem retencyjnym oraz tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi ścieżkami i trasami rowerowymi sprawiają, że chce się żyć w takim sąsiedztwie.

To nowoczesne osiedle o kameralnej zabudowie położone jest niemal przy pograniczu gdańskich dzielnic, takich jak: Jasień, Kokoszki i Matemblewo. W około 10 minut dostaniesz się stąd do centrum miasta. A komunikacja miejska? Nic prostszego, dzięki pętli autobusowej i przystankowi PKM bezpośrednio przy osiedlu można swobodnie i sprawnie poruszać się po całym Trójmieście.  W ciągu 14 minut dotrzesz do gdańskiego Wrzeszcza, natomiast podróż na lotnisko zajmie jedynie 7 minut.

W ramach inwestycji dostępna jest szeroka oferta mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, o metrażach rozpoczynających się od 37 m2 do nawet 90 m2, które wyróżniają się funkcjonalnymi rozkładami. W ofercie dostępne są zarówno lofty, jak i mieszkania z balkonami/ tarasami czy ogródkami. Mieszkańcem Wiszących Ogrodów możesz zostać choćby zaraz – wybierając jedno z mieszkań gotowych do odbioru lub decydując się na inny wariant lokalu z odbiorem jeszcze w tym roku.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Chwarzno Polanki  już w połowie roku gotowe do odbioru będą również mieszkania zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni. W budynkach przy ulicy Wagnera dostępne są przestrzenne 3- i 4- pokojowe mieszkania, a ich metraże zaczynają się od 67 m2, największe natomiast sięgają  powierzchni 84 m2.

Osiedle położone jest w młodej, ale i za razem największej dzielnicy Gdyni Chwarznie-Wiczlinie. To prężnie rozwijająca się przestrzeń, świetnie skomunikowana z najważniejszymi punktami metropolii – jedynie 2 km od Obwodnicy Trójmiasta, a około 7 km od samego centrum Gdyni. Lokalizację osiedla wyróżnia bezpośrednie sąsiedztwo lasu
i wygodny dostęp do oferty handlowo-usługowej.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Sokółka Zielenisz – to wyróżniająca się przestrzeń, w której widok zazieleni Twój krajobraz każdego dnia. Już w połowie roku będzie cieszyć oczy swoich nowych mieszkańców, dzięki bezpośredniemu sąsiedztwie kompleksu leśnego, stanowiącego otulinę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

To idealna propozycja dla tych, którzy szukają większej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny w kameralnym otoczeniu natury, ale i w bliskiej odległości od centrum miasta. W ofercie dostępne są warianty mieszkań 3- i 4-pokojowych o metrażu od 61 m2 do 94 m2.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w ramach wspomnianych inwestycji zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań oraz do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji.