Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

12.09.2023

Ostatni dzwonek, by zamieszkać na Sokółce Zielenisz!

Projekt osiedla Sokółka Zielenisz w Chwarznie-Wiczlinie zmierza do spektakularnego zwieńczenia.

W ramach ostatniego etapu inwestycji w ofercie dostępny jest szeroki wybór mieszkań 3- i 4-pokojowych w budynkach powstających przy ulicach Baranauskasa i Staniszewskiego. Komfortowe lokale o zróżnicowanej powierzchni od 54 do 92 m2 odpowiadać będą różnym potrzebom przyszłych mieszkańców, którzy klucze do swojego domu będą mogli odebrać już w przyszłym roku!

Sprawdź aktualną ofertę:

Mieszkania 3-pokojowe

Mieszkania 4-pokojowe

Ostatni już, realizowany etap Sokółki Zielenisz znajduje się w centralnej części osiedla, która prócz pierzei handlowo-usługowej wypełniona będzie parkową zielenią i urokliwym miejskim skwerem. To idealne miejsce zamieszkania dla rodzin ceniących sobie zarówno bliskość natury, jak i miejski styl życia.

W ofercie duży wybór mieszkań dostępnych w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2%, który może pomóc w realizacji marzenia – jakim dla wielu jest pierwsze, własne mieszkanie.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w ramach inwestycji Sokółka Zielenisz zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań i do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowych informacji.