Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

26.06.2024

Premiera: Domy Rybackie między Juratą a Helem

Z dniem 26 czerwca 2024 włączyliśmy do oferty wyjątkową inwestycję – osiedle całorocznych domów wolnostojących, zlokalizowane na Półwyspie Helskim, pomiędzy Juratą a Helem. Domy dysponują powierzchnią blisko 90 m2 i są już gotowe do aranżacji wnętrz.  

Domy Rybackie to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią urok nadmorskiej natury, niezależnie od pory roku. Kameralna osada położona jest w klimatycznym zakątku nad Zatoką Pucką, pośród sosnowego lasu będącego częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W bezpośrednim sąsiedztwie domów znajduje się malownicza wydma ,,Biaława’’ i dzika plaża, stwarzające wymarzone warunki do wypoczynku i regeneracji.

Architektura Domów Rybackich to połączenie nowoczesnych rozwiązań z elementami nawiązującymi do tradycji regionu. Uwagę zwracają wysokiej jakości materiały, m.in. ręcznie wyrabiany klinkier na elewacjach, posadzki kamienne oraz drewniana stolarka okienna i drzwiowa. Plan każdego domu uwzględnia przestronną część dzienną z salonem i jadalnią, dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami oraz toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Wnętrza domów dysponują ponadstandardową wysokością i dużymi przeszkleniami okien.

Domy zajmują wydzielone i ogrodzone działki o powierzchniach od 650 m2 do 1150 m2. Cała osada również jest ogrodzona, wyposażona w system kontroli dostępu i monitoring. Nad dostępem na teren osiedla czuwa rezydujący przy wjeździe concierge, któremu mieszkańcy mogą powierzyć serwisowanie domu.


Tych, którzy chcą oszczędzić czas spędzony na aranżację domu, z pewnością zainteresuje możliwość zlecenia deweloperowi indywidualnego wykończenia pod klucz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zachęcamy do kontaktu w celu umówienia terminu prezentacji:  
tel.: 662 131 874, e-mail: sprzedaz@domyrybackie.pl.