Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

19.06.2023

Wiele możliwości z Bezpiecznym Kredytem 2%

„Bezpieczny kredyt 2%” to program rządowy, który umożliwi zaciągnięcie bezpiecznego kredytu z dopłatą państwa. Niższe oprocentowanie sprawi, że własne lokum już wkrótce może znaleźć się w zasięgu większej liczby osób, które planują przenieść się „na swoje”.

Sprawdź aktualną ofertę i zarezerwuj swoje pierwsze mieszkanie z „Bezpiecznym Kredytem 2%” oferowanym w ramach programu rządowego Pierwsze Mieszkanie. Skorzystaj z programu dopłat do kredytu hipotecznego z oprocentowaniem wynoszącym 2%, który już od 3 lipca 2023 r. będzie pomagał w sfinansowaniu zakupu własnej przestrzeni do życia.

Skorzystaj z bezpiecznego kredytu i zamieszkaj w Gdyni!

Chwarzno-Wiczlino rokrocznie zdobywa czołowe miejsca w trójmiejskich rankingach dzielnic najlepszych do życia. Zachodnia część Gdyni jest sukcesywnie rozwijana tak, by miejska przestrzeń odpowiadała na potrzeby nowoczesnego człowieka. Warto wybrać ją na nowe miejsce do życia, zwłaszcza że nowa ustawa o rządowych dopłatach do rat kredytu hipotecznego znacząco ułatwi nabycie mieszkania w jednym z nowoczesnych osiedli.

Sprawdź listę mieszkań – dostępnych z kredytem 2%

Kto może ubiegać się o „Bezpieczny kredyt 2%”?

Jak informuje Ministerstwo Rozwoju i Technologii, będzie mogła go uzyskać osoba do 45 roku życia, która nie jest i nie była w posiadaniu mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. W przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, warunek wieku spełnić będzie musiało przynajmniej jedno z nich.

Maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł. Dopłata do rat kredytu mieszkaniowego to różnica między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących, a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2 proc. Dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat.

Zapraszamy do naszych Biur Sprzedaży w celu zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych mieszkań i skorzystania z pomocy eksperta kredytowego, doświadczonego w ofertach kredytowych różnych banków, które przystąpiły do programu.