Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

17.05.2024

Wiszące Ogrody – nowa oferta już w sprzedaży!

Z dniem 17 maja 2024 roku do sprzedaży włączona została nowa pula mieszkań na osiedlu Wiszące Ogrody PKM w Gdańsku przy ulicy Szczęśliwej 40A (B3).

W aktualnej ofercie dostępne są lokale 2-,3-,4- i 5-pokojowe o funkcjonalnych powierzchniach od 39 m2 do 119 m2. 5-piętrowa, kameralna zabudowa składać się będzie łącznie z 39 mieszkań, każde z nich posiadać będzie balkon, taras lub ogródek. W nowym budynku dostępna dla mieszkańców będzie również hala garażowa, rowerownia oraz nowoczesna winda.

Wiszące Ogrody to osiedle położone w atrakcyjnej lokalizacji, oferujące liczne rozwiązaniom komunikacyjne. Mieszkańcy mogą w łatwy i wygodny sposób dostać się do różnych części miasta. Dostępny bezpośrednio przy osiedlu przystanek PKM Kiełpinek umożliwia łatwy dojazd do pracy, szkoły czy na uczelnię m.in. we Wrzeszczu, Oliwie czy Gdyni.

Osiedle oferuje łatwy dostęp do sklepów, usług, a także żłobków i przedszkoli. W pobliżu znajduje się również duże centrum handlowe oraz siłownia. Dla osób aktywnych istotną wartość odgrywać będzie sąsiedztwo lasów TPK z kilometrowymi trasami do spacerów, wędrówek i wycieczek rowerowych.

Planowany termin odbioru: II kw. 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży.