Proszę obrócić urządzenie

Aktualności

15.11.2023

Wiszące Ogrody – ponad 100 mieszkań w nowej ofercie!

Odkryj nowy etap wyjątkowego osiedla Wiszące Ogrody.

Z dniem 15 listopada 2023 roku do sprzedaży włączona została nowa pula, ponad 100 mieszkań na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku Kiełpinku. Nowy etap zakłada dwa budynki mieszkalne nr 9 i 10 przy ul. Przytulnej, w południowej części osiedla.

W ramach niskiej, czteropiętrowej zabudowy dostępne są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 33 do 93 m2. Funkcjonalne układy wszystkich lokali pozwolą na łatwą aranżację przestrzeni. Każdy z nich posiadać będzie ogródek, balkon lub taras, z poziomu których przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na osiedlową zieleń i skwerki obsadzone rozmaitą roślinnością. W parterach budynków znajdą się także lokale usługowe, które pozwolą na realizację codziennych potrzeb.

Wiszące Ogrody to osiedle z ukształtowanym otoczeniem. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do sklepów i usług obecnych wzdłuż ul. Przytulnej, pobliskiego przedszkola, dyskontu spożywczego czy większego centrum handlowego.

Dzięki licznym rozwiązaniom komunikacyjnym mieszkańcy osiedla mogą w łatwy i wygodny sposób dostać się do różnych części miasta. Dostępny bezpośrednio przy Wiszących Ogrodach przystanek PKM Kiełpinek pozwoli sprawnie dojechać do pracy czy na uczelnię m.in. we Wrzeszczu, Oliwie czy Gdyni.

 
Planowany termin odbioru:

II kw. 2025 – bud. 10

II kw. 2025 – bud. 9

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi Biurami Sprzedaży.