Proszę obrócić urządzenie

Blog

06.03.2024

Gdańskie Wiszące Ogrody z pulą nowych mieszkań!

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży włączonych zostało 69 nowych mieszkań, które powstają w ramach cenionego osiedla Wiszące Ogrody w Gdańsku. Mieszkańcy nowo realizowanego budynku będą mogli korzystać z uroków życia w doskonale skomunikowanej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Wygoda i komunikacja

Nowa część popularnego gdańskiego osiedla jest sukcesywnie realizowana przy ul. Szczęśliwej, czyli w północnej jego części. Do swojej oferty deweloper włączył pulę 69 mieszkań, które powstaną w ramach drugiego budynku w tej lokalizacji. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnego dostępu do położonego w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdańsk-Kiełpinek. PKM oferuje wygodne i szybkie połączenia z portem lotniczym, gdańskim Wrzeszczem i innymi częściami regionu, w tym Gdynią, Kartuzami i Kościerzyną. Dodajmy, że dzięki pobliskiej trasie W-Z dojazd do ścisłego śródmieścia Gdańska własnym autem zajmuje zaledwie kilka minut, a korzystając z obwodnicy Trójmiasta można łatwo przemieszczać się po całej aglomeracji.

W nowym budynku, który dysponował będzie halą garażową, rowerownią i windą, znajdą się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach – od 39 do 87 mkw. Każde z nich obejmować będzie własny balkon, taras, lub ogródek o powierzchni do 130 mkw.

Naturalne otoczenie

Dużym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, terenów rekreacyjnych oraz malowniczo położonego zbiornika retencyjnego Jasień. Zapewnia to atrakcyjne miejsca do spacerów, odpoczynku, zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Amatorzy jazdy jednośladem mogą korzystać do woli z okolicznych tras rowerowych, prowadzących przez zielone obszary.

Na wyciągnięcie ręki

Wiszące Ogrody i ich najbliższe okolice zapewniają również dostęp do różnego rodzaju usług i codziennych udogodnień. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, piekarnie, kwiaciarnie, gabinety stomatologiczne, salony urody czy gastronomia z czterech stron świata (m.in. kuchnia włoska i sushi. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie funkcjonuje centrum handlowe Auchan z galerią sklepów, food courtem i dużą siłownią, market budowlany, sklep z zabawkami, stacja benzynowa i duży market sportowy z ogólnodostępnymi boiskami. Nie dawno zaplecze usługowe w bliskim sąsiedztwie zostało wzbogacone o supermarket sieci Biedronka.

Idealna przestrzeń dla rodzin

Co ważne, Wiszące Ogrody to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Oprócz wspomnianych terenów zielonych i miejsc do wspólnych aktywności wpływa na to również dobra oferta edukacyjna. Na osiedlu funkcjonuje przedszkole i żłobek Marchewka oraz przedszkole językowe Elfikids. W okolicy działają szkoły podstawowe oraz inne przedszkola i żłobki. Oświetlona kładka pieszo-rowerowa nad obwodnicą zapewnia bezpieczne dojście do Pozytywnej Szkoły Podstawowej, w której znajduje się kryta pływalnia.

Atuty osiedla, jego otoczenia i atutów komunikacyjnych docenili już liczni klienci, którzy zamieszkali w zrealizowanych wcześniej częściach, zlokalizowanych przy ulicach prof. Mariana Osińskiego oraz Przytulnej, Sympatycznej i Tanecznej.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w nowej części zapraszamy do kontaktu z biurami sprzedaży. Szczegóły oferty Wiszących Ogrodów można znaleźć również na stronie.