Proszę obrócić urządzenie

Blog

20.01.2020

Nowe mieszkanie – Wrzeszcz. Dlaczego warto postawić na tę dzielnicę Gdańska?

Każda z gdańskich dzielnic ma swoja specyfikę, wady i zalety. Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie nowego mieszkania we Wrzeszczu? I dlaczego warto postawić na inwestycję Apartamenty&Lofty Garnizon?

NOWE MIESZKANIA – WRZESZCZ, CZYLI NOWA INWESTYCJA HOSSY

Inwestycja Garnizon zlokalizowana jest przy ul. Szymanowskiego. To doskonała lokalizacja, która zapewnia nie tylko doskonała lokalizację na terenie miasta, ale pozwala również na szybkie przemieszczanie się po całym Trójmieście. Jeśli szukasz nowego mieszkania w Gdańsku we Wrzeszczu, nie możesz trafić lepiej. Cała inwestycja pomyślana jest tak, by zapewnić jak najwyższą funkcjonalność osiedla: znajdą się tu nie tylko budynki mieszkalne, ale też pomieszczenia pomyślane jako biura czy punkty usługowe. Mają one oddzielać budynki mieszkalne od ruchliwej ulicy, co znacznie zredukuje uliczny hałas i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom. Powinni o tym pamiętać zwłaszcza młodzi, którzy chcą kupić nowe mieszkanie we Wrzeszczu z myślą o założeniu rodziny.

AWANGARDOWE PROJEKTY NOWYCH MIESZKAŃ WE WRZESZCZU W GDAŃSKU 

Projekt nowych mieszkań we Wrzeszczu realizowany przez Hossę zakłada maksymalne wykorzystanie dziedzictwa tego obszaru. Odrestaurowane poprzemysłowe budynki i elewacje nowych bloków tworzą spójny projekt stylistyczny, nawiązujący do zabudowań z końca XIX wieku. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną strefą zieleni, Garnizon jawi się jako projekt spójny, przemyślany w najmniejszych detalach. Zapewni to mieszkańcom poczucie harmonii i będzie sprzyjać jakościowemu wypoczynkowi.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NOWE MIESZKANIE W GDAŃSKU WE WRZESZCZU? 

Decydując się na zakup własnego M, kierujemy się również zaletami i wadami konkretnej dzielnicy. Dlaczego warto postawić na zakup nowego mieszkania we Wrzeszczu? Przede wszystkim dzielnica ta jest doskonale skomunikowana. Dzięki temu nie będziesz tracić cennego czasu na dojazdy do pracy czy na odwożenie dzieci do szkoły. Ale to nie wszystko. Gdański Wrzeszcz stwarza również świetne warunki do aktywnego wypoczynku. Park Jaśkowej Doliny to idealne miejsce by pobiegać lub wybrać się na rodzinną przejażdżkę rowerową. Galeria Bałtycka i Manhattan zapewniają natomiast mieszkańcom wszystko, co niezbędne na co dzień, a przy tym stwarzają miejsce do spotkań towarzyskich.

Zakup nowego mieszkania w Gdańsku Wrzeszcz może być idealnym wyborem, zwłaszcza dla osób młodych, które cenią sobie dobrą komunikację i poszukują przestrzeni z charakterem.