Proszę obrócić urządzenie

Blog

20.01.2020

Nowe osiedla w Gdyni – mieszkaj nowocześnie na jednym z osiedli Hossy

Aglomeracja miejska przyciąga kolejnych mieszkańców. Jakie przemawiają za tym argumenty? To przede wszystkim malejąca stopa bezrobocia (obecnie nieco ponad 5%) oraz podaż nieruchomości na rynku pierwotnym. Dobrą alternatywą dla (najchętniej wybieranego) Gdańska jest Gdynia, gdzie ceny mieszkań kształtują się podobnie jak w przypadku stolicy województwa. Jeśli poszukujesz nowoczesnego mieszkania na jednym z nowych osiedli w Gdyni, koniecznie zobacz, co możemy Ci zaproponować.

W centrum wydarzeń

Jeśli poszukujesz nowego osiedla w Gdyni, które pozwoli Ci realizować się zawodowo, brać udział w najważniejszych wydarzeniach miasta, a przy tym stworzy warunki do jakościowego odpoczynku, doskonałym wyborem będzie projekt „Plac Unii”. Lokalizacja w samym centrum (u zbiegu ulic Armii Krajowej, Obrońców Wybrzeża i Władysława IV) pozwoli Ci cieszyć się wszystkim tym, co może zaoferować miasto. Plaża? Parki? Bulwary? A może chcesz zabrać znajomych na punkt widokowy Kamienna Góra? Bardzo szybko dotrzesz w wybrane miejsce nawet na piechotę. Sama inwestycja zaskoczy Cię na pewno swoją architekturą. Zastosowano tutaj bowiem obłą formę bryły, nawiązując do czasów modernistycznych. Wyraźne, horyzontalne podziały wnoszą w projekt harmonię i dobrze komponują się z przestrzenią miejską – siatką głównych ulic miasta. To nowe osiedle w Gdyni powstało z myślą, by stworzyć w centrum przestrzeń sprzyjającą wyciszeniu i zapewniającą bezpieczeństwo mieszkańców. Cztery kamienice otaczają tu wewnętrzny plac, stwarzający warunki do integracji wszystkich lokatorów. Uzupełniające go elementy małej architektury doskonale wpisują się w przestrzeń Śródmieścia, stwarzając niepowtarzalny klimat całego osiedla.

ALTORIA APARTAMENTY – NOWE OSIEDLE W GDYNI Z OTOCZENIU ZIELENI

Wszyscy, którzy tęsknią na co dzień za kojącą zielenią, mają okazję, by zamieszkać z dala od ulicznego zgiełku. Inwestycja Altoria Apartamenty stawia na podkreślenie piękna krajobrazu i maksymalne wykorzystanie walorów, jakie stwarza jej lokalizacja. To okolica spokojna i stwarzająca świetne warunki do rekreacji. Bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zadowoli tych, którzy lubią wycieczki rowerowe albo poszukują okazji do spacerów lub biegania na świeżym powietrzu. Mieszkańcy będą mogli również oddać się kontemplacji – w centrum nowego osiedla przygotowano orientalny ogród Zen. Ze względu na położenie to nowe osiedle w Gdyni stanowi świetny wybór dla tych, którzy chętnie zamieszkaliby również w Sopocie. Sama inwestycja zlokalizowana na wzgórzu na południu miasta, w dzielnicy Mały Kack, harmonizuje z uformowaniem terenu. Mieszkańcy będą mogli z wzniesienia podziwiać panoramiczne widoki na miasto i Zatokę Gdańską. Z przyrodniczym otoczeniem koresponduje również standard wykończenia. Elewacje apartamentów wykorzystują naturalne surowce – kamień i drewno. Nie ma również powodów do zmartwień, jeśli obawiasz się, że odległość od centrum to mniejsze bezpieczeństwo. Choć osiedle położone jest na uboczu, nadzór nad kompleksem jest zapewniony. Całodobowy monitoring i ochrona, a także nowoczesny system kontroli dostępu pozwoli Tobie i Twojej rodzinie czuć się bezpiecznie.

WILLOWY CHARAKTER NOWYCH OSIEDLI W GDYNI

Jeśli poszukujesz rodzinnego, komfortowego miejsca do życia, pozwalającego Ci zachować maksimum prywatności, inwestycja „Fort Forest” sprawdzi się idealnie. To nowe osiedle w Gdynia znajduje się w dzielnicy Chwarzno, przy ul. Czesława Niemena. Położenie tuż przy centrum miasta umożliwia mieszkańcom czynny udział w życiu kulturalnym i gwarantuje oczywiście dogodną komunikację oraz dostęp do całego zaplecza ośrodków usługowo-handlowych. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia natomiast niepowtarzalne widoki i zachęca do rekreacji. Tym, co wyróżnia inwestycję spośród innych nowych osiedli w Gdyni, jest niepowtarzalny projekt architektoniczny. Zostały tu zastosowane najwyższej jakości materiały: oryginalne elewacje gabionowe, okładzina granitowa czy cegła klinkierowa w stonowanych kolorach zgodnych z najnowszymi trendami doskonale wpisują się w charakter tej willowej dzielnicy. Warto również podkreślić, że nazwa projektu nie jest przypadkowa – najwyższe systemy kontroli czynią z tego nowego osiedla w Gdyni prawdziwy fort, twierdzę bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich!

NOWE OSIEDLE W GDYNI „CHWARZNO POLANKI” – RADOŚĆ PŁYNĄCA Z NATURY

Inwestycja Chwarzno Polanki to kompromis pomiędzy życiem wielkiego miasta a wolnością i przestrzenią oferowaną przez lokalizację tego nowego osiedla w Gdyni. Kameralna zabudowa, willowy charakter okolicy (inwestycja powstaje przy ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni Zachód) w otoczeniu stuletniej buczyny przeniosą Cię w odległe czasy, ale nie na długo, bo do Śródmieścia dotrzesz już w 10 minut! To nowe osiedle w Gdyni zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie wykorzystać walory przyrodnicze położenia – zlokalizowane tuż przy linii lasu pozwala stworzyć przestrzeń idealną do aktywnego wypoczywania całą rodziną. Znajdziemy tu ścieżkę rowerową, plac zabaw dla dzieci czy zbiornik retencyjny. Składające się na projekt budynki willowe będą rozrzucone na powierzchni nowego osiedla w małych skupiskach. Pozwoli to mieszkańcom czuć się swobodnie, ale nie będzie ograniczać przestronności, która jest główną zaletą całej inwestycji. Naturalne aspekty założeń architektonicznych podkreślone zostały przez wykorzystane materiały, zwłaszcza wykończenia drewniane. Decydując się na zakup mieszkania w ramach inwestycji Chwarzno Polanki, wybierasz perspektywiczne nowe osiedle w Gdyni. Plany rozbudowy miasta zakładają powstanie tutaj nowoczesnego centrum usługowo-handlowego i wielu instytucji kultury. To najlepszy wybór, jeśli chcesz znaleźć mieszkanie zapewniające Ci rodzinną atmosferę, aktywny wypoczynek i piękno przyrody, nie rezygnując z bogatej oferty kulturalnej miasta.

SAMOWYSTARCZALNE, NOWE OSIEDLE W GDYNI – SOKÓŁKA ZIELENISZ

Dostęp do szkoły czy przedszkola? Sąsiedztwo lokali handlowo-usługowych? Przychodnie lekarskie? Place zabaw dla dzieci? Jeśli to wszystko ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie przy wyborze nowego osiedla w Gdyni, zapoznaj się z projektem inwestycji Sokółka Zielenisz. To nasza kolejna propozycja, która powstaje w dzielnicy Gdynia Zachód (u zbiegu ulic gen. Zaruskiego, Staniszewskiego i Bryla). Do centrum miasta dotrzesz stąd w ciągu kwadransa, a wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz w okolicy. W zaledwie kilka minut odwieziesz dzieci do szkoły i zrobisz zakupy w galerii. To nowe osiedle w Gdyni jest również nastawione na funkcjonalność – każdy znajdzie tu mieszkanie, które będzie mógł wygodnie zaaranżować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W największych mieszkaniach możesz liczyć na drugą łazienkę albo pomieszczenie pomyślane jako garderoba. Dla osób ceniących sobie przestrzeń w mieszkaniu, doskonałym wyborem będą dwupoziomowe lofty. Warto również podkreślić, że na terenie tego nowego osiedla w Gdyni pomyślano o osobach z niepełnosprawnościami – ciągi piesze znacznie ułatwią w takiej sytuacji poruszanie się po okolicy. Mieszkanie w dzielnicy Gdynia Zachód wiąże się oczywiście z dużą dostępnością do terenów zielonych, czemu sprzyja sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nie sprawia to jednak, że w obrębie samego kompleksu wspólna przestrzeń dla mieszkańców została pominięta. Na terenie nowego osiedla zaplanowano liczne skwerki stwarzające miejsce do odpoczynku i sąsiedzkich rozmów, a w centrum plac zabaw dla dzieci oraz strefę fitness na wolnym powietrzu.

NAJMŁODSZE Z NOWYCH OSIEDLI W GDYNI ZACHÓD – WICZLINO-OGRÓD

Koncepcja miasta ogrodu ma już ponad stuletnią tradycję. Zgodnie z jej wytycznymi rozwija się dzielnica Gdynia Zachód, gdzie powstaje jedno z naszych nowych osiedli, Wiczlino-Ogród. Kompleks rozbudowuje się wzdłuż ulicy Filipkowskiego. Główną cechą osiedla jest harmonia – połączenie miejskiego charakteru całego kompleksu ze wszystkimi walorami przyrodniczymi otoczenia, w którym założenie jest realizowane. Spokój i cisza sąsiadującego parku krajobrazowego równoważy pośpiech i codzienny zgiełk życia w dużym mieście. Pozwala się odprężyć po ciężkim, stresującym dniu pracy, co umożliwia realizowanie założenia określanego terminem wellness – równowagi umysłu, ciała i ducha. Oprócz zieleni sprzyja temu kameralna zabudowa tego nowego osiedla w Gdyni – znajdziesz tu najwyżej 4-kondygnacyjne budynki, w których możesz nabyć idealne lokum dla siebie i swojej rodziny. Same wnętrza są pogodne i widne dzięki zamontowaniu dużych nowoczesnych witryn okiennych i okien połaciowych. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, znajdziesz tu również nowoczesne lofty o ponadstandardowej wysokości.

NOWE OSIEDLA W GDYNI – SKORZYSTAJ Z OFERTY HOSSY

Inwestycje od zespołu Hossa łączy wiele cech. Przede wszystkim stawiamy na maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w lokalizacji naszego projektu. Dbamy o to, by budynki tworzące nasze nowe osiedla w Gdyni i pozostałych miastach aglomeracji wpisywały się w charakter dzielnicy, jej historię i styl architektoniczny sąsiedztwa. Łączymy przy tym nowoczesność i tradycję – nawet jeśli stylistycznie nawiązujemy do czasów minionych, wykorzystujemy przy tym zawsze nowoczesne materiały i rozwiązania architektoniczne. Troszczymy się o to, by zapewnić naszym klientom takie mieszkania, które pozwolą im wypoczywać w kontakcie z przyrodą. Zapewniamy najlepsze i najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Aranżujemy również wspólną przestrzeń dla mieszkańców – strefy wypoczynkowe, salony fitness, SPA, sale zabaw dla dzieci – wszystko to sprawia, że nasze nowe osiedla mogą stać się miejscem zawierania przyjaźni pomiędzy mieszkańcami. Warto również wspomnieć o tym, że w projektach uwzględniono lokale usługowe, które mogą zapewnić mieszkańcom komfort własnych osiedlowych sklepików czy małej gastronomii. W ofercie naszych nowych osiedli w Gdyni na pewno znajdziesz mieszkanie, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Przypominamy również o możliwości skorzystania z usług naszych doradców, którzy pomogą wybrać odpowiednie lokum i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.