Proszę obrócić urządzenie

O inwestycji

Nad Jaśkową Doliną

Centralpark położony jest nad malowniczą Jaśkową Doliną, zaledwie 5 minut od Wrzeszcza – dzielnicy, w której tętni życie Gdańska. Apartamentowe budynki Centralparku zostały wyniesione ponad poziom okalających ulic - ta perspektywa sprawia, że mieszkańcy mają jednocześnie miasto u stóp i swoją prywatną przestrzeń.


zobacz plan

Nad Jaśkową Doliną

Wszystko w zasięgu ręki

Centralpark dysponuje wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury społecznej i handlowo-usługowej. Bliskie sąsiedztwo szkoły, przedszkola, przychodni, basenu, sklepów, kawiarni, restauracji, galerii handlowych oraz bliskość najważniejszych obiektów kulturalnych Trójmiasta – to wszystko czego potrzeba do wygodnego życia.

Wszystko w zasięgu ręki

Indywidualizm

Jednym z wyróżników czyniących Centralpark wyjątkowym jest jego niepowtarzalny design tworzony w oparciu o światowe inspiracje. Wnętrze każdego z budynków stanowi nawiązanie do architektury oraz charakteru konkretnego miasta partnerskiego Gdańska. Przeszkolony hol, wysokością obejmujący dwie kondygnacje, daje poczucie wyjątkowości przestrzeni.

Indywidualizm

Śródmiejski park

Kilkunastoletnie sosny i zabytkowy drzewostan dębowy tworzą w sercu Centralparku, kameralny miejski park, z którym sąsiaduje ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Znajdujący się na poziomie parteru szeroki wachlarz lokali usługowych, sklepów i restauracji tworzy przyjemny, śródmiejski klimat.

pobierz folder
Śródmiejski park