Proszę obrócić urządzenie
:

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

tel. 58 785 11 11

cn.gdynia@hossa.gda.pl

O INWESTYCJI

Lokale usługowe na sprzedaż znajdują się przy wjeździe do Fort Forest, w pełni zrealizowanego prestiżowego osiedla w szybko rozwijającej się willowej dzielnicy Gdynia Chwarzno-Wiczlino.

Na kompleks mieszkalny składa się 15 budynków z łączną liczbą ok. 700 mieszkań. Fort Forest cechuje elegancka architektura oraz przestrzenie wspólne zaaranżowane w wysokim standardzie. Do osiedla można dojechać z dwóch kierunków od ul. Chwarznieńskiej. Oferowane lokale użytkowe skupione są w pierzei handlowo-usługowej z reprezentacyjnym skwerem.

1756 m2
łącznej powierzchni usługowej na osiedlu
7
lokali na sprzedaż w ofercie
46 – 134 m2
dostępne powierzchnie

LOKALIZACJA

Chwarzno, gdzie znajduje się Fort Forest, tworzy razem z sąsiednim Wilczlinem największą dzielnicę Gdyni pod względem powierzchni. W bliskim otoczeniu Fort Forest znajdują się inne duże osiedla, a także zabudowa jednorodzinna.

Położenie osiedla Fort Forest niedaleko ul. Chwarznieńskiej zapewnia szybkie i wygodne połączenie z centrum Gdyni, a dzięki bliskości Obwodnicy Trójmiasta – także z pozostałymi częściami aglomeracji.

Oferowane lokale znajdują się przy uczęszczanej trasie, prowadzącej do terenów rekreacyjnych TPK i sąsiedniego osiedla Chwarzno Polanki

25 km2
powierzchni dzielnicy
500 mieszkańców
co roku przybywa
w Chwarznie-Wiczlinie
ok 50 000 tysięcy
to prognozowana liczba
mieszkańców dzielnicy w 2030 roku

PLAN SYTUACYJNY

Lokale użytkowe na sprzedaż znajdują się w budynku pod adresem ul. Niemena 1, wzdłuż ulicy Gierdziejewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego wjazdu na osiedle Fort Forest. W sąsiedztwie usytuowane jest osiedle Chwarzno Polanki, do którego prowadzi szlak pieszo-rowerowy.

LOKALE USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ

Położenie przy wjeździe do osiedla oraz duże witryny zapewniają lokalom użytkowym w Fort Forest doskonałą ekspozycję od ulicy Gierdziejewskiego. Dostępne w ofercie lokale mają różne metraże, dysponują miejscem na duży szyld, a ich wnętrza można zaadaptować do różnych funkcji. Bezpłatny, ogólnodostępny parking znajduje się bezpośrednio przed lokalami.

:

RÓŻNORODNE PRZEZNACZENIE

DOBRA EKSPOZYCJA OD ULICY

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

tel. 58 785 11 11

cn.gdynia@hossa.gda.pl