Proszę obrócić urządzenie

O inwestycji

Gotowe do korzystania

Mikro lofty to lokale użytkowe zlokalizowane w odrestaurowanym budynku zabytkowym przy ul. Słowackiego 13, w prestiżowym otoczeniu Garnizonu Kultury. Wszystkie lokale w ofercie są gotowe, wykończone i umeblowane, co pozwala rozpocząć użytkowanie natychmiast po odbiorze. Dostępne są metraże od 10 do 24 mkw. - każdy z lokali obejmuje stanowisko do pracy, łazienkę, aneks kuchenny z AGD oraz miejsce do spania. Zastosowane wyposażenie zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Cechą wyróżniającą mikro lofty są wnętrza o ponadstandardowej wysokości - w części z nich została ona wykorzystana na funkcjonalną antresolę. Budynek wyposażony jest w windę.

zobacz plan

Gotowe do korzystania
Wykończone pod klucz i wyposażone
Ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni
Gotowe do odbioru
Ponadnormatywna wysokość

Pewna ochrona kapitału

Inwestycja w nieruchomość w Garnizonie to w obliczu zachodzących zjawisk gospodarczych jedna z nielicznych niezawodnych form ochrony kapitału przed działaniem wysokiej i rosnącej inflacji. Wobec atrakcyjnej ceny zakupu i niskich kosztów eksploatacji, uzyskać można atrakcyjną stopę zwrotu przy jednoczesnym wzroście wartości nieruchomości w czasie. Zróżnicowane metraże umożliwiają wybór jednostki adekwatnej do oczekiwań, planów i możliwości budżetowych kupującego. Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT dla firm i indywidualnych przedsiębiorców.

Pewna ochrona kapitału

Potencjał w funkcjonalności

Mikro loft to funkcjonalna przestrzeń użytkowa zaprojektowana z myślą o potrzebach i specyfice wynajmu krótko- i długoterminowego. Kompaktowa nieruchomość i zawarte w niej udogodnienia, a także doskonała lokalizacja w gdańskim Garnizonie łączą w sobie wartości wysoce pożądane przez studentów oraz młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłe życie i rozpoczynają karierę zawodową. Świadczy o tym społeczność studencka, jaka przez ostatnie lata rozwinęła się w Kampusie, czyli mikro loftach pod wynajem znajdujących się w sąsiednim budynku na terenie Garnizonu Kultury. Atuty mikro loftów odpowiadają również wymogom wynajmu krótkoterminowego, skierowanego do turystów odwiedzających Trójmiasto, a także do osób, które przyjeżdżają do Gdańska w celach służbowych.

Potencjał w funkcjonalności
Doskonała lokalizacja
Monitoring
Lokale usługowe
i handlowe na miejscu
Miejsca parkingowe

Inwestuj na solidnych fundamentach

Klarowna i czytelna umowa zakupu mikro loftu gwarantuje pełne prawo własności lokalu użytkowego oraz udziału w gruncie z wpisem do księgi wieczystej. Gwarantem bezpieczeństwa inwestycji jest dorobek i renoma Grupy Inwestycyjnej Hossa, która przez ponad 30 lat swojej działalności zrealizowała już z sukcesami kilkadziesiąt projektów nieruchomościowych o różnej charakterystyce, m.in. osiedla mieszkaniowe, obiekty biurowe czy hotelowe. W wyborze mikro loftu i przeprowadzeniu transakcji pomogą inwestorom nasi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie.

Inwestuj na solidnych fundamentach
Odrębna księga wieczysta dla każdego lokalu
Możliwość odliczenia podatku VAT
Prosta umowa zakupu
Doświadczony deweloper