Proszę obrócić urządzenie

Wiczlino-Ogród

O inwestycji

Projekt osiedla inspirowany jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego miasteczka otoczonego zielenią, co wpisuje się w plany rozwoju największej dzielnicy w Gdyni.

Więcej o inwestycji

LOKALIZACJA

Wiczlino-Ogród zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Chwarznie-Wiczlinie w Gdyni naprzeciwko nowoczesnego kompleksu edukacyjnego ZSO nr 8 przy ul. Wiczlińskiej.

Więcej o lokalizacji

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Oferujemy przestronne mieszkania na sprzedaż w Gdyni, położone w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Jest to obszar świetnie skomunikowany z centralną częścią miasta, wyróżniający się dużą dostępnością terenów zielonych. W katalogu Hossa klienci mają do dyspozycji liczne nieruchomości o rozmaitej powierzchni, które gwarantują komfort użytkowania wszystkim domownikom. Inwestycja Wiczlino-Ogród przypadnie do gustu wymagającym klientom, którzy poszukują wygodnych lokali do życia dla siebie i swojej rodziny – zapraszamy!

Prezentujemy nowoczesne osiedle zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami światowego designu. Znajdują się na nim mieszkania na sprzedaż położone w estetycznych, kilkukondygnacyjnych budynkach z garażem podziemnym i windami. Dostępne są tam też lokale przeznaczone dla rodzin z dziećmi, młodych par oraz singli. Każdy z nich składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, zaopatrzonym w balkon lub taras z pięknym widokiem na zieloną okolicę. 

Wiczlino-Ogród – sprzedaż mieszkań w Gdyni

Na terenie osiedla oprócz mieszkań dostępne są również lokale użytkowe na sprzedaż, położone na parterze. W przyszłości powstaną w nich sklepy i inne punkty usługowo-handlowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy. Pomiędzy wszystkimi budynkami rozciągają się zielone tereny, które sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Zaletą inwestycji jest również bliskość przystanku autobusowego, z którego można w krótkim czasie dostać się do pozostałych dzielnic miasta, w tym Śródmieścia. 

Do dyspozycji mieszkańców osiedla Wiczlino-Ogród oddano nowoczesne place zabaw przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Znajdują się tam także miejsca wypoczynkowe z ławkami, trasy rowerowe i spacerowe, a także strefa fitness i liczne atrakcje dla sportowców. W sąsiedztwie mieszczą się też liczne restauracje, sklepy i punkty usługowe ze zróżnicowaną ofertą. To wszystko sprawia, że prezentowane tutaj mieszkania na sprzedaż powinny zainteresować zarówno rodziny z dziećmi i seniorów, jak i klientów prowadzących aktywny tryb życia. 

Mieszkania na sprzedaż w Wiczlino-Ogród

Nasza firma proponuje sprzedaż mieszkań w Gdyni, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Do ich dyspozycji oddaliśmy nowoczesną inwestycję Wiczlino-Ogród, położona w prężnie rozwijającej się części miasta. Oferujemy nieruchomości składające się minimum z jednej sypialni i salonu z aneksem kuchennym, a także łazienki, dużego holu i tarasu bądź balkonu. W niedalekiej odległości mieszczą się żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe, co stanowi duże udogodnienie dla rodzin z małymi dziećmi. 

W pobliżu oraz na terenie osiedla Wiczlino-Ogród usytuowane są przychodnie medyczne, gabinety lekarskie oraz kliniki stomatologiczne. Do dyspozycji mieszkańców oddano również apteki. Osoby decydujące się na zakup mieszkań wystawionych przez nas na sprzedaż zapewnią zdrowe warunki życia swojej rodzinie. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to gwarancja znakomitej jakości powietrza, a także dużej dostępności miejsc przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na zewnątrz. 

Hossa – sprzedaż mieszkań w Gdyni

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań, które mamy na sprzedaż. Na osiedlu Wiczlino-Ogród wiele interesujących opcji dla siebie mają pary, rodziny z dziećmi, a także single. Dla tych ostatnich optymalnym rozwiązaniem będą lokale dwupokojowe, składające się m.in. z dużej sypialni, salonu i aneksu kuchennego. W większych nieruchomościach oprócz łazienki znajduje się także oddzielna toaleta, co stanowi duże udogodnienie dla kilkuosobowych gospodarstw domowych.

Wiczlino-Ogród to nowoczesne, zielone osiedle zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksimum komfortu wszystkim mieszkańcom. Inwestycja obejmuje liczne mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Gdyni bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu ustalenie szczegółowych transakcji. Zapraszamy też na oglądanie wybranego lokalu, po wcześniejszym umówieniu dogodnego terminu.