Proszę obrócić urządzenie
:

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. 58 785 11 11

e-mail:cn.gdynia@hossa.gda.pl

O INWESTYCJI

Lokale usługowe na sprzedaż znajdują się w nowoczesnej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni, która od lat prężnie się rozwija i stale powiększa o nowych mieszkańców.

Osiedle Wiczlino-Ogród składa się z 39 budynków i 1470 mieszkań zamieszkałych przez ponad 5 200 mieszkańców.

Oferowane lokale położone są w części mieszkalno-usługowej osiedla zlokalizowanej wzdłuż ulic Filipkowskiego, Felińskiego oraz ulicy Tęczowej, koncentrujących główny ruch mieszkańców.

340 m2
łącznej powierzchni usługowej
9
lokali użytkowych
57 – 79 m2
dostępne powierzchnie

LOKALIZACJA

Osiedle znajduje się na terenie Chwarzna-Wiczlina, dzielnicy zlokalizowanej w zachodniej części Gdyni. Jej dogodne położenie względem całego Trójmiasta, wraz z rozbudowywaną siecią połączeń drogowych sprawia, iż mieszkańcy dzielnicy dysponują dobrym dostępem zarówno do śródmieścia Gdyni, jak również do Sopotu i Gdańska.

Chwarzno-Wiczlino ma wygodne połączenie drogowe z Kaszubami, Półwyspem Helskim, a dzięki łatwemu dojazdowi do autostrady A1 - również z całym regionem.

25 km2
powierzchni dzielnicy
500 mieszkańców
co roku przybywa w Chwarznie-Wiczlinie
ok. 50 tys.
prognozowana liczba mieszkańców dzielnicy w 2030 roku

PLAN SYTUACYJNY

Osiedle położone jest przy ulicy Wiczlińskiej, która zapewnia komunikację dzielnicy Chwarzno-Wiczlino z Dąbrową oraz gminą Koleczkowo.

Oferowane lokale znajdują się w budynku numer 3 przy skrzyżowaniu ulic Felińskiego oraz Kuncewicza, na trasie łączącej ul. Wiczlińską z ul. Tęczową, co generuje duży przepływ potencjalnych klientów.

W tej części osiedla znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych ze zróżnicowaną ofertą usług. W pobliżu znajduje się również duży teren rekreacyjny z boiskiem i placem zabaw.

LOKALE USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ

Dostępne w ofercie lokale mają zróżnicowane metraże, jest możliwość łączenia lokali w większe moduły.

Lokale są gotowe do odbioru i dalszych prac aranżacyjnych. Dysponują miejscem na szyld nad wejściem, a ich wnętrza można zaadaptować do różnych funkcji usługowych czy handlowych.

Przed lokalami znajduje się bezpłatny ogólnodostępny parking naziemny.

:

KONCENTRACJA FUNKCJI USŁUGOWEJ

NOWOCZESNE BUDOWICTWO

AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ OSIEDLA

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Tel. 58 785 11 11

e-mail:cn.gdynia@hossa.gda.pl