Proszę obrócić urządzenie

O inwestycji

Miasto-Ogród

Projekt osiedla inspirowany jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego miasteczka otoczonego zielenią, co wpisuje się w plany rozwoju największej dzielnicy w Gdyni. Na terenie Chwarzna-Wiczlina sukcesywnie powstają nowe rozwiązania drogowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowo-handlowe. To unikalne połączenie miejskich udogodnień i bliskości natury zapewnia mieszkańcom Wiczlina-Ogród doskonałe warunki do życia.


zobacz plan

Miasto-Ogród

Usługi i sklepy na miejscu

Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego znajduje się wiele przydatnych sklepów jak m.in. piekarnia, sklep spożywczy, delikatesy mięsne, warzywniak, sklep zoologiczny i kwiaciarnia. Funkcjonuje również sporo lokali usługowych, w tym m.in. bistro, klubokawiarnia, salon urody, fryzjer, stomatolog i laboratorium medyczne. Co więcej, po drugiej stronie ul. Wiczlińskiej znajduje się przychodnia zdrowia, apteka oraz sklep dyskontowy.

Usługi i sklepy na miejscu

Rodzinny klimat

Wiczlino-Ogród posiada bogatą ofertę edukacyjną i rekreacyjną. Na miejscu jest wiele placów zabaw oraz teren rekreacyjny z tyrolką oraz boiskami do streeball’a i beach soccera. Na osiedlu funkcjonują dwa przedszkola oraz klubik dziecięcy. Po sąsiedzku z osiedlem zlokalizowany jest kompleks edukacyjny z publicznym przedszkolem, szkołą podstawową oraz XVII Liceum Ogólnokształcącym należące do grona Microsoft Showcase School. W drugim etapie budowy kompleksu powstanie kryta pływalnia.

Rodzinny klimat

Wiczlino-Ogród Południe

Wiczlino-Ogród Południe to najnowsza, wyjątkowo przytulna część osiedla, którą wyróżniać będzie kameralne sąsiedztwo parkowej zieleni, drzew i willowej zabudowy. Lokale handlowe i usługowe w budynkach przy ul. Tęczowej domkną zabudowę tej części osiedla od strony północnej, tworząc zaciszną enklawę dla jej mieszkańców. Mieszkania mają optymalne metraże, z dużymi przeszkleniami, z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami.

Wiczlino-Ogród Południe

Sąsiedzka atmosfera

Cechą wyróżniającą osiedle w Chwarznie-Wiczlinie jest wyjątkowa sąsiedzka atmosfera, którą tworzą mieszkańcy ceniący walory Wiczlina-Ogród. Sąsiedzkie spotkania odbywają się nie tylko w mieszkaniach, ale również w m.in. w klubokawiarni czy bistro, a dzieci wspólnie bawią na placach zabaw czy terenie rekreacyjnym. Z przyjemnością obserwuje się społeczność angażującą się w sprawy dotyczące swojej dzielnicy.

pobierz folder
Sąsiedzka atmosfera