Proszę obrócić urządzenie

Lokalizacja

NA ZACHÓD OD MORENY

Wiszące Ogrody położone są w dzielnicy Kiełpinek mieszczącej się na zachód od Moreny, dzięki czemu mieszkańcy osiedla mają niedaleko zarówno do Wrzeszcza jak i śródmieścia Gdańska. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi trasami pieszo-rowerowymi oraz terenami rekreacyjnymi dodatkowo podnosi jakość życia na osiedlu, umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

NA ZACHÓD OD MORENY

KLUCZOWY WĘZEŁ KOMUNIKACYJNY

Dzięki nowoczesnemu węzłowi Karczemki, bliskości Trasy WZ i Obwodnicy Trójmiasta, a także dedykowanemu osiedlu przystankowi PKM Gdańsk Kiełpinek - jest to świetnie skomunikowane osiedle Gdańska. Korzystając z kolejki, mieszkańcy mogą dojechać w bardzo krótkim czasie m.in. do: Moreny (5 minut), Portu Lotniczego (8 minut), Wrzeszcza (15 minut), Gdyni Głównej (ok. 30 minut). Samochodem dojazd z Wiszących Ogrodów do centrum Gdańska zajmuje około 10 minut.

KLUCZOWY WĘZEŁ  KOMUNIKACYJNY

MAŁE I DUŻE ZAKUPY

Mieszkańcy Wiszących Ogrodów mają na miejscu do dyspozycji osiedlowe sklepy i usługi, a w zasięgu krótkiego spaceru - duży park handlowy, na terenie którego znajdują się m.in.: hipermarket Auchan, galeria handlowa z kilkudziesięcioma butikami znanych marek, Pizza Hut i KFC, market budowlany Leroy Merlin, elektromarket Media Expert, Auto Centrum Norauto oraz market sportowy Decathlon i siłownia JUST GYM.

MAŁE I DUŻE ZAKUPY