Proszę obrócić urządzenie

O inwestycji

Osiedle z własnym przystankiem PKM

Położenie osiedla na trasie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej stanowi unikatowy atut wśród trójmiejskich inwestycji mieszkaniowych. Z przystanku PKM Gdańsk Kiełpinek mieszkańcy Wiszących Ogrodów szybko i wygodnie docierają codziennie do pracy bądź na uczelnie. Dojazd na lotnisko w Rębiechowie zajmuje zaledwie kilka minut, a na stację Gdańsk Wrzeszcz kwadrans!


zobacz plan

Osiedle z własnym przystankiem PKM

Idealne połączenie

Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego otoczenia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i terenów rekreacyjnych. Wygodny dostęp do miejskiej infrastruktury i doskonałe warunki do aktywności na świeżym powietrzu co roku przyciągają nowych mieszkańców.

Idealne połączenie

Wygodny dostęp do sklepów i usług

Na osiedlu funkcjonują liczne sklepy i usługi, m.in. sklepy spożywcze, restauracje, studio urody, fryzjer, gabinet stomatologiczny i przychodnia lekarska. W bezpośrednim sąsiedztwie Wiszących Ogrodów zlokalizowane jest centrum handlowe Auchan, market budowlany, serwis motoryzacyjny, stacja benzynowa, siłownia JUST GYM i duży market sportowy z ogólnodostępną zewnętrzną strefą boisk sportowych.

Wygodny dostęp do sklepów  i usług

Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczne i swobodne dojście do Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Kokoszkach umożliwia, przeprowadzona nad obwodnicą, oświetlona kładka pieszo-rowerowa. W ramach osiedla działa nowoczesne przedszkole i żłobek „Marchewka”. W okolicy Wiszących Ogrodów znajdują się również publiczne szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki.

Bezpieczna droga do szkoły

Przemyślana koncepcja urbanistyczna

Projekt od samego początku zakładał powstanie osiedla o charakterze nowoczesnej dzielnicy przyjaznej mieszkańcom. Harmonijnie zagospodarowana zieleń, mała architektura i energooszczędne oświetlenie led współtworzą miejską przestrzeń inwestycji. Części wspólne są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a mieszkania są wyposażone w ponadnormatywne okna, duże tarasy i balkony, które pozwalają docenić walory widokowe otoczenia.

pobierz folder
Przemyślana koncepcja urbanistyczna